CC Burgas
4/6/2018 – 4/12/2018
School Ties Fri – Tue 13:45, 18:20, 20:50
Wed – Thu 13:45, 18:50
Привличане (категория C)
 
Paddington 2 Fri – Mon 11:45
Падингтън 2 (категория B)
 
Pacific Rim:Uprising 3D Fri – Mon 12:30, 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
Tue – Thu 14:50, 17:10, 19:30, 21:50
Огненият пръстен: Революция 3D (категория B)
 
Ferdinand 2D Fri – Mon 12:10
Бикът Фердинанд 2D (категория B)
 
Lilly The Little Fish Fri – Mon 11:30
Лили Рибката (категория B)
 
Gnome Alone 3D Fri – Thu 14:20
Гномчета вкъщи 3D (категория B)
 
Red Sparrow Fri – Tue 16:30, 21:30
Wed – Thu 21:30
Червената лястовица (категория D)
 
Death Wish Fri – Tue 19:15
Лично правосъдие (категория D)
 
Peter Rabbit Fri – Mon 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:10
Tue – Thu 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:10
Зайчето Питър (категория B)
 
Tomb Raider Fri – Mon 12:00, 14:30, 16:50, 19:20, 21:45
Tue – Thu 14:30, 16:50, 19:20, 21:45
Tomb Raider: Първа мисия 3D (категория C)
 
Hurricane Heist Fri – Thu 16:10
Категория 5 (категория C)
 
Gringo Fri – Thu 22:10
Гринго (категория C)
 
A Quiet Place Fri – Thu 21:00
Нито звук
Предпремиера
Ready Player One Fri – Thu 13:30, 16:20, 19:10, 22:00
Играч първи, приготви се 3D (категория B)
 
Blockers Fri – Mon 11:30, 13:40, 15:45, 17:50, 20:00, 22:15
Tue – Thu 13:40, 15:45, 17:50, 20:00, 22:15
Секс на куково лято
Премиера
The Strangers: Prey at Night Fri – Thu 13:50, 20:40
Непознатите 2: Жестоки игри (категория D)
 
Insidious 4: The Last Key Fri – Thu 15:50, 18:10, 20:20, 22:30
Коварен капан: Последният ключ
Премиера
Rampage Wed – Thu 17:20, 19:40, 22:00
Rampage: Унищожителите 3D
Предпремиера
The Stolen Princess Fri – Mon 11:10, 12:40, 14:40, 16:40, 18:40
Tue – Thu 14:40, 16:40, 18:40
Откраднатата принцеса
Премиера
CC Paradise
4/6/2018 – 4/12/2018
School Ties Fri – Mon 11:50, 14:15, 16:45, 19:15
Tue – Thu 14:15, 16:45, 19:15
Привличане (категория C)
 
Paddington 2 Fri – Mon 12:10
Падингтън 2 (категория B)
 
Black Panther 3D Fri – Mon 11:30
Черната пантера 3D (категория C)
 
Pacific Rim:Uprising 3D Fri – Mon 12:40, 15:00, 17:20, 19:40, 22:00
Tue – Thu 15:00, 17:20, 19:40, 22:00
Огненият пръстен: Революция 3D (категория B)
 
Ferdinand 2D Fri – Mon 12:40
Бикът Фердинанд 2D (категория B)
 
Lilly The Little Fish Fri – Mon 11:40
Лили Рибката (категория B)
 
Gnome Alone 3D Fri – Thu 14:20
Гномчета вкъщи 3D (категория B)
 
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Fri – Thu 16:50
Три билборда извън града (категория C)
 
Red Sparrow Fri – Tue 18:40, 21:30
Wed – Thu 21:30
Червената лястовица (категория D)
 
Molly’s Game Fri – Thu 21:40
Принцесата на покера (категория C)
 
Death Wish Fri – Tue 21:20
Wed – Thu 19:10
Лично правосъдие (категория D)
 
Peter Rabbit Fri – Mon 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00
Tue – Thu 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00
Зайчето Питър (категория B)
 
Tomb Raider Fri – Mon 12:20, 14:50, 17:20, 18:20, 19:50, 20:50, 22:15
Tue 14:50, 17:20, 18:20, 19:50, 20:50, 22:15
Wed – Thu 14:50, 18:20, 19:50, 20:50, 22:15
Tomb Raider: Първа мисия 3D (категория C)
 
Hurricane Heist Fri – Thu 14:10
Категория 5 (категория C)
 
Gringo Fri – Thu 13:00, 21:10
Гринго (категория C)
 
A Quiet Place Fri – Thu 16:20, 21:00
Нито звук
Предпремиера
Ready Player One Fri – Mon 11:00, 13:45, 15:20, 16:30, 18:10, 19:20, 21:00, 22:10
Tue – Thu 13:45, 15:20, 16:30, 18:10, 19:20, 21:00, 22:10
Играч първи, приготви се 3D (категория B)
 
Blockers Fri – Mon 11:30, 13:50, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
Tue – Thu 13:50, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
Секс на куково лято
Премиера
The Strangers: Prey at Night Fri – Tue 14:50, 19:30, 22:00
Wed – Thu 14:50, 22:00
Непознатите 2: Жестоки игри (категория D)
 
Insidious 4: The Last Key Fri – Thu 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
Коварен капан: Последният ключ
Премиера
Rampage Wed – Thu 17:30, 19:30, 21:50
Rampage: Унищожителите 3D
Предпремиера
The Stolen Princess Fri – Mon 11:20, 13:30, 15:30, 17:20, 19:10
Tue – Thu 13:30, 15:30, 17:20, 19:10
Откраднатата принцеса
Премиера
Off the Road Fri – Thu 16:20
Извън пътя (категория C)
 
CC Paradise 4D
4/6/2018 – 4/12/2018
Ready Player One 4DX Fri – Tue 18:45, 21:30
Wed – Thu 18:45
Играч първи, приготви се 3D 4DX (категория B)
 
Rampage 4DX Wed – Thu 21:30
Rampage: Унищожителите 3D 4DX
Предпремиера
Peter Rabbit 4DX Fri – Mon 12:30, 14:30, 16:40
Tue – Thu 14:30, 16:40
Зайчето Питър 4DX (категория B)
 
CC Plovdiv
4/6/2018 – 4/12/2018
School Ties Fri – Mon 11:00, 13:30, 19:10
Tue – Thu 13:30, 19:10
Привличане (категория C)
 
Paddington 2 Fri – Mon 11:30
Падингтън 2 (категория B)
 
Black Panther 3D Fri, Sun – Tue 16:30
Черната пантера 3D (категория C)
 
Pacific Rim:Uprising 3D Fri – Thu 13:15, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30
Огненият пръстен: Революция 3D (категория B)
 
Ferdinand 2D Fri – Mon 12:15
Бикът Фердинанд 2D (категория B)
 
Lilly The Little Fish Fri – Mon 11:20
Лили Рибката (категория B)
 
Gnome Alone 3D Fri – Thu 14:40
Гномчета вкъщи 3D (категория B)
 
Red Sparrow Fri, Sun – Tue 16:00, 21:10
Sat, Wed – Thu 16:00, 21:40
Червената лястовица (категория D)
 
Molly’s Game Fri, Sun – Tue 20:40
Sat 18:50
Принцесата на покера (категория C)
 
Death Wish Fri, Sun – Tue 18:50
Sat 16:45
Wed – Thu 17:20
Лично правосъдие (категория D)
 
Peter Rabbit Fri – Mon 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00
Tue – Thu 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00
Зайчето Питър (категория B)
 
Tomb Raider Fri – Mon 12:10, 14:30, 16:50, 19:30, 21:50
Tue – Thu 14:30, 16:50, 19:30, 21:50
Tomb Raider: Първа мисия 3D (категория C)
 
Hurricane Heist Fri – Thu 13:40
Категория 5 (категория C)
 
Gringo Fri – Tue 22:00
Гринго (категория C)
 
A Quiet Place Sat, Wed – Thu 20:40
Нито звук
Предпремиера
Ready Player One Fri – Thu 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
Играч първи, приготви се 3D (категория B)
 
Blockers Fri – Mon 11:50, 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40
Tue – Thu 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40
Секс на куково лято
Премиера
The Strangers: Prey at Night Fri – Tue 21:40
Wed – Thu 22:00
Непознатите 2: Жестоки игри (категория D)
 
Insidious 4: The Last Key Fri – Thu 15:50, 18:10, 20:20, 22:30
Коварен капан: Последният ключ
Премиера
Rampage Wed – Thu 19:40, 22:00
Rampage: Унищожителите 3D
Предпремиера
The Stolen Princess Fri – Mon 11:10, 12:30, 14:20, 16:40, 18:40
Tue – Thu 14:20, 16:40, 18:40
Откраднатата принцеса
Премиера
CC Plovdiv 4D
4/6/2018 – 4/12/2018
Ready Player One 4DX Fri – Tue 18:30, 21:20
Wed – Thu 18:30
Играч първи, приготви се 3D 4DX (категория B)
 
Tomb Raider Fri – Thu 13:50
Tomb Raider: Първа мисия 3D 4DX (категория C)
 
Rampage 4DX Wed – Thu 21:20
Rampage: Унищожителите 3D 4DX
Предпремиера
Peter Rabbit 4DX Fri – Mon 11:40, 16:20
Tue – Thu 16:20
Зайчето Питър 4DX (категория B)
 
CC Rousse
4/6/2018 – 4/12/2018
School Ties Fri – Thu 14:20, 18:50
Привличане (категория C)
 
Black Panther 3D Fri – Tue 18:00
Черната пантера 3D (категория C)
 
Pacific Rim:Uprising 3D Fri – Mon 12:50, 15:15, 17:30, 19:50, 22:10
Tue – Thu 15:15, 17:30, 19:50, 22:10
Огненият пръстен: Революция 3D (категория B)
 
Ferdinand 2D Fri – Mon 11:20
Бикът Фердинанд 2D (категория B)
 
Lilly The Little Fish Fri – Mon 12:10
Лили Рибката (категория B)
 
Gnome Alone 3D Fri – Mon 11:40, 13:30
Гномчета вкъщи 3D (категория B)
 
Red Sparrow Fri – Thu 18:30, 21:15
Червената лястовица (категория D)
 
Death Wish Fri – Tue 21:30
Лично правосъдие (категория D)
 
Peter Rabbit Fri – Mon 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 19:00, 20:40
Tue 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 19:00, 20:40
Wed – Thu 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 19:00, 21:00
Зайчето Питър (категория B)
 
Tomb Raider Fri – Mon 12:20, 14:45, 17:10, 19:30, 21:50
Tue – Thu 14:45, 17:10, 19:30, 21:50
Tomb Raider: Първа мисия 3D (категория C)
 
Hurricane Heist Fri – Thu 16:10
Категория 5 (категория C)
 
Gringo Fri – Mon 13:50
Гринго (категория C)
 
Ready Player One Fri – Mon 13:20, 16:20, 19:10, 20:30, 22:00
Tue – Thu 16:20, 19:10, 20:30, 22:00
Играч първи, приготви се 3D (категория B)
 
Blockers Fri – Mon 11:30, 13:40, 15:45, 17:50, 20:00, 22:15
Tue – Thu 15:45, 17:50, 20:00, 22:15
Секс на куково лято
Премиера
The Strangers: Prey at Night Fri – Tue 16:50, 21:00
Wed – Thu 16:50, 21:20
Непознатите 2: Жестоки игри (категория D)
 
Insidious 4: The Last Key Fri – Tue 15:30, 18:10, 20:20, 22:30
Wed – Thu 15:10, 18:10, 20:20, 22:30
Коварен капан: Последният ключ
Премиера
Rampage Wed – Thu 17:20, 19:40, 22:00
Rampage: Унищожителите 3D
Предпремиера
The Stolen Princess Fri – Mon 11:10, 12:30, 14:30, 16:30, 18:40
Tue – Thu 14:30, 16:30, 18:40
Откраднатата принцеса
Премиера
CC Sofia
4/6/2018 – 4/12/2018
School Ties Fri – Thu 13:20, 19:10
Привличане (категория C)
 
Paddington 2 Fri – Mon 11:20
Падингтън 2 (категория B)
 
Pacific Rim:Uprising 3D Fri – Mon 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:50
Tue – Thu 15:00, 17:15, 19:30, 21:50
Огненият пръстен: Революция 3D (категория B)
 
Ferdinand 2D Fri – Mon 11:50
Бикът Фердинанд 2D (категория B)
 
Lilly The Little Fish Fri – Mon 11:30
Лили Рибката (категория B)
 
Gnome Alone 3D Fri – Thu 13:30
Гномчета вкъщи 3D (категория B)
 
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Fri – Thu 21:40
Три билборда извън града (категория C)
 
Red Sparrow Fri – Thu 15:50, 20:40
Червената лястовица (категория D)
 
The Shape of Water Fri – Thu 19:30
Формата на водата (категория D)
 
Death Wish Fri – Thu 14:20
Лично правосъдие (категория D)
 
Peter Rabbit Fri – Mon 11:00, 11:40, 12:10, 13:00, 13:40, 14:10, 15:00, 15:40, 16:10, 17:00, 18:10, 19:00, 20:10
Tue – Thu 13:00, 13:40, 14:10, 15:00, 15:40, 16:10, 17:00, 18:10, 19:00, 20:10
Зайчето Питър (категория B)
 
Tomb Raider Fri – Mon 12:20, 14:50, 17:20, 18:40, 19:50, 21:10, 22:20
Tue – Thu 14:50, 17:20, 18:40, 19:50, 21:10, 22:20
Tomb Raider: Първа мисия 3D (категория C)
 
Hurricane Heist Fri – Thu 22:10
Категория 5 (категория C)
 
Gringo Fri – Thu 22:00
Гринго (категория C)
 
A Quiet Place Fri – Thu 15:30, 21:00
Нито звук
Предпремиера
Ready Player One Fri – Thu 13:10, 16:00, 17:50, 18:45, 20:45, 21:30
Играч първи, приготви се 3D (категория B)
 
Blockers Fri – Mon 11:50, 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
Tue – Thu 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
Секс на куково лято
Премиера
The Strangers: Prey at Night Fri – Thu 17:40
Непознатите 2: Жестоки игри (категория D)
 
Insidious 4: The Last Key Fri – Thu 13:50, 16:00, 18:15, 20:20, 22:30
Коварен капан: Последният ключ
Премиера
The Stolen Princess Fri – Mon 11:10, 12:30, 14:30, 16:40, 18:50
Tue – Thu 14:30, 16:40, 18:50
Откраднатата принцеса
Премиера
Off the Road Fri – Thu 16:50
Извън пътя (категория C)
 
CC Sofia IMAX
4/6/2018 – 4/12/2018
Ready Player One Fri – Mon 12:10, 14:40, 17:10, 19:40, 22:15
Tue 14:40, 17:10, 19:40, 22:15
Wed – Thu 14:40
Играч първи, приготви се IMAX 3D (категория B)
 
Rampage Wed – Thu 17:30, 19:45, 22:00
Rampage: Унищожителите IMAX 3D
Предпремиера
CC Stara Zagora
4/6/2018 – 4/12/2018
School Ties Fri – Thu 13:15, 18:45
Привличане (категория C)
 
Pacific Rim:Uprising 3D Fri – Thu 16:20, 20:40
Огненият пръстен: Революция 3D (категория B)
 
Ferdinand 2D Fri – Mon 12:10
Бикът Фердинанд 2D (категория B)
 
Lilly The Little Fish Fri – Mon 11:50
Лили Рибката (категория B)
 
Gnome Alone 3D Fri – Thu 14:30
Гномчета вкъщи 3D (категория B)
 
Red Sparrow Fri – Tue 21:10
Червената лястовица (категория D)
 
Death Wish Fri – Thu 21:45
Лично правосъдие (категория D)
 
Peter Rabbit Fri – Mon 11:30, 13:40, 15:40, 17:40, 19:45
Tue – Thu 13:40, 15:40, 17:40, 19:45
Зайчето Питър (категория B)
 
Tomb Raider Fri – Thu 14:10, 16:40, 19:00
Tomb Raider: Първа мисия 3D (категория C)
 
Ready Player One Fri – Thu 13:30, 16:30, 19:15, 22:00
Играч първи, приготви се 3D (категория B)
 
Blockers Fri – Mon 11:40, 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
Tue – Thu 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
Секс на куково лято
Премиера
The Strangers: Prey at Night Fri – Thu 21:30
Непознатите 2: Жестоки игри (категория D)
 
Insidious 4: The Last Key Fri – Thu 15:45, 17:50, 20:00, 22:15
Коварен капан: Последният ключ
Премиера
Rampage Wed – Thu 21:10
Rampage: Унищожителите 3D
Предпремиера
The Stolen Princess Fri – Mon 11:00, 13:00, 15:00, 16:50, 18:40
Tue – Thu 13:00, 15:00, 16:50, 18:40
Откраднатата принцеса
Премиера
%d блогъра харесват това: