David Guetta с комедиийно видео към последното си парче “Flames”

DAVID GUETTA
Снимка: Орфей Мюзик

Платинените, номинирани за Grammy артисти David Guetta и Sia получиха над милиард слушания за своите хитове, оглавили класациите. Сега дуото представи официалното видео към енергичния сингъл “Flames”, което е с участието на актьора Danny Trejo и самия David Guetta.

В клипа се виждат нинджи, показващи грандиозни движения, както и комедиийни препратки.

David Guetta има над 100 милиона слушания на трите си последни сингъла “Like I Do” (feat. Martin Garrix), “Mad Love” (feat. Sean Paul and Becky G) и “Flames” (feat. Sia).

Предстоящи дати за концертите на David Guetta:

Friday, April 6 @ XS – Las Vegas, NV ++
Saturday, April 7 @ Encore Beach Club – Las Vegas, NV ++
Saturday, April 14 @ XS – Las Vegas, NV ++
Saturday, April 14 @ Encore Beach Club – Las Vegas, NV ++
Saturday, April 21 @ Encore Beach Club – Las Vegas, NV ++
Saturday, April 28 @ Encore Beach Club – Las Vegas, NV ++
Saturday, May 5 @ Encore Beach Club – Las Vegas, NV ++
Saturday, May 12 @ Encore Beach Club – Las Vegas, NV ++
Sunday, May 27 @ Encore Beach Club – Las Vegas, NV ++
Saturday, June 09 @ Road to Ultra Hong Kong, Hong Kong, CHINA
Sunday, June 10 @ Ultra Korea, Seoul, KOREA
Saturday, June 23 @ Solidays, Paris, FRANCE
Friday, July 06 @ Weekend Beach Festival, Malaga, SPAIN
Saturday, July 07 @ Balaton Sound Festival, Zamardi, HUNGARY
Sunday, July 08 @ Ultra Europe, Split, CROATIA
Friday, July 13 @ Stavernfestivalen, Larvik, NORWAY
Saturday, July 14 @ BBF, Barcelona, SPAIN
Sunday, July 15 @ Exit Festival, Novi Sad, SERBIA
Friday, July 20 @ Parookaville Festival, Weeze, GERMANY
Saturday, July 21 @ – Mares Vivas Festival, Vila Nova de Gaia, PORTUGAL
Friday, July 27 @ – Park Live Festival, Gorky Park, Moscow, RUSSIA
Saturday, August 11 @ – Sonne Mond Stern Festival, Weeze, GERMANY
Sunday, August 12 @ – Medusa Festival, Cullera-Valencia, SPAIN
Friday, August 17 @ – Weekend Festival, Parnu, ESTONIA
Saturday, August 18 @ – Weekend Festival, Helsinki, FINLAND
Sunday, August 19 @ – Stage, Magaluf, MALLORCA
Friday, August 31 @ – Aida Open Air, Papenburg, GERMANY
Saturday, September 01 @ – Fusion Festival, Liverpool, UK
Saturday, September 08 @ – Lollapalooza Festival, Berlin, GERMANY
Fmif Residency @ Pacha Ibiza Every Thursday – June 7TH Until October 4TH
Ushuaia ‘Big’ Residency Ibiza Every Monday – June 11TH Until September 24TH

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*


%d блогъра харесват това: